سفارش تایپ و ترجمه

 

 

نحوه سفارش پروژه

ابتدا روی آیکون فرم سفارش پروژه کلید کنید و فرم سفارش پروژه را پر کنید. در صورتی که قابل انجام باشد، حداکثر طی 24 ساعت با شما تماس می گیریم و پس حصول توافق در مورد هزینه کار،مبلغ را از طريق كارت به کارت پرداخت نماييد و زمان واریز وجه را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستید یا به شماره زیر پیامک بفرستید تا سفارش شما انجام شود.

 

 شماره تماس

 

(در صورت در دسترس نبودن،لطفاً sms بزنید. با شما تماس می گیریم)

نحوه پرداخت مبلغ از طريق كارت به کارت:براي اين كار، به يك دستگاه خود پرداز مخصوص همان كارت مراجعه كرده و با ورود كارت خود و انتخاب گزينه انتقال وجه ->به كارت ديگر مبلغ را وارد نموده و سپس شماره 16 رقمي كارت كه در زیر درج شده است را از چپ به راست وارد كنيد و پس از تاييد نام ****** از اين طريق مبلغ برنامه را واريز نماييد .

 

   
   
shomsre
   
   
kart
 
   

 

 

 
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیازهای سفارش ترجمه از طریق شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir  

*استفاده از خدمات تایپ و ترجمه Project4u.ir، هیچ محدودیت زمانی ندارد و در هر ساعتی که اراده کنید می توانید به سیستم وصل شده و اقدام به گرفتن سرویس مورد نظر خود کنید.

*قیمتهای ارائه شده بر خلاف روند موجود در بازار ترجمه که به صورت کتره ای محاسبه میشود، بر اساس سه فاکتور تعداد کلمه، زمان تحویل و زمینه متن ترجمه بر اساس یک رویه ثابت محاسبه میشود. که خیال مشتری را از بابت عادلانه بودن مبلغی که پرداخت میکند، راحت کردهاست.

*شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir به سبب تعداد بالای مترجمین و تایپیست توانمند خود و در عین حال به صفر رساندن زمانهایی که صرف آمد و شد و پیدا کردن یک مترجم خوب و یا تایپیست خوب در بازار فعلی میشود، سرعت بیشتر درتایپ و ترجمه را تضمین میکند.

*شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir به سبب استفاده از مترجمین و تایپیست متخصص در تایپ ترجمه متون تخصصی کیفیت بالاتر تایپ و ترجمه را تضمین میکند.

*شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir به گونه ای طراحی شده است که این امکان را فراهم میکند که در طول زمان تایپ و ترجمه، مشتری و تایپیست متن بتوانند با همدیگر در مورد متن به تبادل نظر و همفکری بپردازند که این کار باعث جلوگیری از دوباره کاری و اضافه کاری های رایج بازار شده است.

*کلیه ترجمه ها و تایپ های تحویلی شبکه تایپ و ترجمه  Project4u.ir شامل خدمات پشتیبانی میشوند که در این مدت مشتری میتواند اقدام به رفع عیوب تایپ و ترجمه به صورت کاملا رایگان کند.

*شاید یکی از برترین مزایای استفاده از خدمات شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir، عدم نیاز به مراجعه حضوری به یک مکان فیزیکی مشخص باشد که این خود باعث کاهش آمد و شد و صرفه جویی فراوانی در هزینه و وقت مشتری میشود.

*شبکه تایپ و ترجمه Project4u.ir این امکان را فراهم میکند که در هر کجای این دنیا که باشید امکان استفاده از خدمات این سیستم را بدون صرف هیچ گونه هزینه اضافه ای و با بهترین کیفیت خواهید داشت. که این خود می تواند کمک بزرگی به مشتریانی باشد که در محل سکونت خود امکان استفاده از سرویس های خوب تایپ و ترجمه را ندارند.